Hula hop – dzisiejszy sposób na modelowanie sylwetki. Modelowanie ciała

Trening z Hula Hop
Hula hop – dzisiejszy sposób na modelowanie sylwetki. Modelowanie ciała
5 (100%) 1 vote

Każdy zna hula hop choćby z dzieciństwa. Ta prosta zabawka obecnie przeżywa rekonesans wśród dorosłych kobiet. Teraz hula hop zostało udoskonalone, poprzez zastosowanie po wewnętrznej stronie specjalnych części masujących. W ten sposób pobudzane bardzo mocno pobudzane są mięśnie talii i brzucha. Właśnie w tych okolicach wielu kobietom trudno zgubić zbędne centymetry.

Kręcąc hula hop działają nie tylko mięśnie brzucha a także ramion oraz nóg. Trzymając poprawną sylwetkę dzięki tego rodzaju ćwiczeniom można spalić nawet 300 kalorii w przeciągu godziny. Zaletami hula hop jest brak dźwięku wykonywanego ćwiczenia. Tak więc można wykonywać je w każdej wolnej chwili np.: przy oglądaniu telewizji.
Co jeśli jednak nigdy nie używało się hula hop? Trzeba małymi kroczkami próbować kręcić. To jest bardzo proste i mało skomplikowane ćwiczenie. Należy stanąć w lekkim rozkroku na szerokość bioder. Następnie ugiąć delikatnie kolana. Koło trzymając prosto przyłożyć do jednego boku. Ostatnim krokiem jest kręcenie biodrami oraz znalezienie odpowiedniego rytmu ćwiczenia. Rytm w tym ćwiczeniu jest bardzo ważny, dlatego pomocne przy tym może być słuchanie tanecznych piosenek.

Jak widać ćwiczenie jest bardzo proste. Nie należy się zniechęcać nim bo efekty są piorunujące. Profesjonalne hula hop do ćwiczeń kosztuje ok 15 – 50 zł. Nie jest to duży wydatek a może stać się kluczem do osiągnięcia wymarzonej sylwetki.

Sprawdź również Artykuły

Używamy plików cookie na naszej stronie

Potwierdź, jeśli akceptujesz nasze śledzące pliki cookie. Możesz także odrzucić śledzenie, aby móc nadal odwiedzać naszą witrynę bez żadnych danych wysyłanych do usług stron trzecich.